Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

(bardzo)Dobry Grześ Wa-wa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Że dawno nie pisałem to nie znaczy, że coś nie tego ....
    Wszystko po staremu czyli super !!!
    P.Grzegorzu, podziękowania !

    Komentarz


    • Witam, a czy pacjent O1 1,6 PB 2003 też będzie mile widziany?

      Pzdr

      Komentarz


      • Czy DGW działa jeszcze w Ożarowie na Poznańskiej 237? Na nowym forum profile nie działają więc jak można się z Grzesiem skontaktować, może telefonicznie??

        Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

        Pozdro
        pawelci
        Skoda Octavia 2 FL
        BSE 1.6 (Pb+LPG)
        Warszawa

        Komentarz


        • Caly czas DGW jest w Ożarowie. Nic sie nie zmieniło. Wal tel lub priv napewno sie odezwie

          Komentarz


          • Pany podajcienamiary do DGW

            Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...via-by-gregor7

            Komentarz


            • Niestety link do profilu podawany we wcześniejszych postach nie działa na nowym forum. Prośba o telefon do DGW.
              Pozdro
              pawelci
              Skoda Octavia 2 FL
              BSE 1.6 (Pb+LPG)
              Warszawa

              Komentarz


              • Już znalazłem, DGW podał na ok 62 stronie

                Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

                Pozdro
                pawelci
                Skoda Octavia 2 FL
                BSE 1.6 (Pb+LPG)
                Warszawa

                Komentarz


                • Coś ma gdzieś jeszcze link do cennika usług?

                  Komentarz


                  • informacja najważniejsza - papier i ciepła woda w kiblu nadal jest

                    Komentarz


                    • Polecam, oddana w zeszłym tygodniu - wymiana rozrządu, oleju, filtrów olej+paliwo, do tego gumy stabilizatorów, łączniki stablizatorów oraz prawe przednie łożysko i manszeta.
                      Przegląd i do tego geometria - jak zwykle wszystko profeska.

                      Najlepiej to dzwonić i pytać o ceny
                      http://forum.octaviaclub.pl/node/2558934
                      https://www.facebook.com/ZielonaOctaviaByAndy/

                      Komentarz


                      • Moja Skodzina tez odwiedziła DGW i jestem bardzo zadowolony. Polecam.
                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...via-by-gregor7

                        Komentarz


                        • Panowie linki mi z kontaktem nie działają, telefon zmieniłem , poda ktoś namair na DGW? dzięki
                          O2 2006, 1.9 TDI BXE 105km teraz Superb I

                          Komentarz


                          • Klepnij w wyszukiwarce DGW Facebook i znajdziesz wszystko w temacie...
                            Warsztat w Ożarowie.
                            "Prosta jest dla szybkich samochodów, zakręty są dla szybkich kierowców..."- Colin McRae

                            Octavia Combi 2004 [138KM / 293Nm]
                            >>Hardware - dobrygrzeswawa<<
                            >>Software - rogalotti<<

                            Komentarz


                            • Po raz kolejny mogę tylko podziękować za uznanie i obiecać że dalej będziemy się starać aby te opinie się nie zmieniły Kontakt do mnie 790226060 w godz. 11-19
                              Pozdrawiam wszystkich
                              DGW
                              NFPNorth-West
                              2.0TDI-ET=12.660s,>367KM/567Nm
                              WARSZTAT www.dsize.pl
                              ->
                              CENNIK warsztat 01.01.11 <-plik do pobrania tel. 790226060
                              spieszmy się kochać ludzi... 30.05.09 J.W. [i]

                              Komentarz


                              • I my wszyscy zadowoleni z serwisu będziemy trzymać się Fachowca i polecać tym, którzy jeszcze nie wiedzą ...

                                Komentarz


                                • Kolejna wizyta ! Teraz to już chyba zaczął się sezon wymian i reperacji .... 330 tys. minęło, to chyba już pora ..... dwa dni wojowania ... a w niedalekiej przyszłości dwumasa ?!
                                  Dzięki P.Grzegorzu !!

                                  Komentarz


                                  • Orientuje się ktoś ile mniej więcej kosztuje przegląd u grzesia z olejem i jego filtrami ?? i ile trwa ??

                                    Komentarz


                                    • Ok już nieaktualne.
                                      Jestem świeżo po przeglądzie u DGW.
                                      Jak dla mnie wszystko super dokładnie wszystko sprawdzone, wyciągnięte wszelkie mankamenty na szczęście bez płaczu. Cenowo spodziewałem się więcej więc nie było źle za pełny przegląd z wymianą filtrów i płynów.

                                      Z pewnością zjawię się niedługo na kolejne prace.

                                      Komentarz


                                      • Kolejne podziękowania dla Kol.Grzegorza i Pomocnika.
                                        Dwumasa z przyległościami. Cichutko się zrobiło ....

                                        Komentarz


                                        • Wizyta u Grzegorza jak zwykle bez zająknięcia. Dwumasa, sprzęgło i uszczelnienie miski olejowej. Zrobione porządnie i dokładnie. Szkoda tylko, że tak daleko. Ale mimo wszystko warto.

                                          Komentarz


                                          • Kolejna wizyta u Grzegorza. Takiego specjalisty ze świecą szukać.
                                            Po lewej stronie Wisły nie ma lepszego.

                                            Komentarz


                                            • Wiedza i doświadczenie p.Grzegorza, fachowość Duetu (Grzegorz-Waldemar) i motor uratowany ..... wymienione panewki, w ostatniej chyba chwili ....
                                              Wielkie dzięki !

                                              Komentarz


                                              • Orientujecie się czy nr tel. 790 226 060 jest aktualny?

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Lude-k Zobacz wpis
                                                  Orientujecie się czy nr tel. 790 226 060 jest aktualny?
                                                  Tel. aktualny. Skodzianka umówiona na przegląd.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X